WonderFox DVD Video Converter (Hediye Lisans) - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
Format Dönüştürücü Hediye ve Çekilişler Video Düzenleme

WonderFox DVD Video Converter (Hediye Lisans)

Yazar admin

WonderFox DVD Video Converter, DVD kopyalama korumaları kaldırabilir. DVD CSS, bölge kodu, RCE, Sony arccos, UOPs, Disney X-proje DRM ve en son şifreleme teknoloji ile şifreli DVD’leri açabilir. DVD Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Paramount Pictures, SonyPicturesEntertainment, Inc, Warner Bros Pictures, Universal Resim, UNITED SANATÇILAR, 20th Century Fox ve TheWaltDisneyCompany tarafından yayımlanan tüm şifre korumalı içerikleri desteklemektedir. Ayrıca, DeCSS teknolojide sürekli yeni korumalı DVD’ler için güncellenir. Güçlü bir DVD şifre kırma teknolojisinin yanı sıra, WonderFox DVD Video Converter kusursuz bir şekilde herhangi bir kalite kaybı olmadan ve hızlı olarak DVD içeriklerini kopyalayabilir. Tüm DVD yedekleme gereksinimleri gerçekleştirilecektir.

WonderFox DVD Video Converter

Popüler Videolar ve Taşınabilir Cihazlar İçin (100 + Video Biçimleri) DVD / Video dönüştürmek

(HD) DVD videoları dönüştürmek:  HD AVI, HD MP4, HD MOV, FLV, HD WMV, AVI, MP4, VOB, MKV, WMV, MPEG vb. dâhil olmak üzere tüm popüler video dosyalarını, normal veya HD DVD video dosyalarını dönüştürmeyi destekler.  Tüm Popüler (HD) videoları birbirleri arasında 100’den fazla video formatına dönüştürebilir.  Taşınabilir cihazlar içine DVD ve (HD) video dönüştürme Galaxy serisi, Tab, Not, Nexus Sumsung, iPad Mini, Yeni iPad, iPad 2, iPhone 5, iPhone 4s / 4, iPod serisi, Apple TV, BlackBerry Cep telefonları ve PlayBook dahil olmak üzere, HTC Flyer, One, Sensation, EVO 4G, Desire, Nokia Lumia 900, N9, N8, 5800, Sony cep telefonları, Microsoft Surface, XBox, Zune, vb. gibi taşınabilir cihazlarınıza uygun formatta videoları dönüştürerek yüklemenize imkan tanır.

Online Video Downloader

WonderFox DVD Video Converter, son sürümü uygun bir online video downloader’dır. Sadece birkaç tıklama ile kolayca online video dosyalarını indirebilir ve daha sonra taşınabilir cihazların herhangi birine transfer edebilirsiniz.

1. Popüler online video kaynaklarından online video indirmek.

2. Aynı anda 5 çevrimiçi video indirmek için etkinleştirin. 

Süper Hızlı Dönüşüm Hız – Her Zamankinden 50 Kat Daha Hızlı

Video dönüştürme hızı, ürünün ne kadar iyi olduğunu gösteren en önemli unsurlardan biri olmalıdır. WonderFox DVD Video Converter video dönüştürme hızı çok gelişmiştir.

1280 * 720 çözünürlük ile 120 dakikalık bir videoyu 3-7 dakika içinde dönüştürülebilir. Dönüşüm hızı mevcut tüm ana (hatta diğer popüler) video dönüştürücülerden çok daha hızlıdır.

1. Intel Core  Teknolojisi destekler

2. Birden fazla CPU çekirdeği kullanımı ve CPU kullanımını ayarlamanızı sağlar.

3. GPU (NVIDIA CUDATM ve AMD) ivme mevcuttur.

4. Benzersiz 30-50 kat daha hızlı dönüşüm hızı sunuyor. Kodlama teknolojisi her zamankinden daha iyi.

5. Toplu Dönüşüm Modu aynı anda en fazla 10 ürünü dönüştürmenizi sağlar.

Video Editörü – Birleştirme, Bölme, Özel Efektler Ekle

WonderFox DVD Video Converter aynı zamanda güçlü bir video editörüdür. Kullanıcılar kendi videolarını tasarlamak için bu video düzenleyiciyi kullanabilir.

1. Birçok video dosyalarını birleştirme.

2. Video dosyasını kırpmayı etkinleştirin.

3. Videodan istenmeyen parçaları silin.

4. Video içine bir veya birden fazla özel efektler eklemek için etkinleştirin.

DVD kopyalama

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows NT4/2000/2003/XP/Vista/Windows 7/Windows 8 ve 10

İşlemci:> 1 GHz Intel ya da AMD işlemci

Boş Sabit Disk Alanı: 62.4 MB veya daha fazla

RAM: 512 MB veya Yukarısı

Sürüm: 15.1

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

23 Yorumlar