Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

Yeni VideoProc Hızlı Video Düzenleme / Dönüştürme (Kampanya)

videoproc full
blank
Yazar admin

VideoProc, video düzenleme, dönüştürme orijinalini bozmadan, kaliteden ödün vermeden ve tam hızlandırılmış bir şekilde GPU harcamadan çalışır.

İPhone, GoPro ve diğer 4K kameralar tarafından çekilen 4K ve büyük boyutlu videoları düzenleme, birleştirme, kesme, döndürme, kırpma, bölme, denoise, deshake, yeniden boyutlandırma, dönüştürme ve işlemeye yarayan iyi bir video işleme programıdır.

Uygulama ayrıca, DVD’ leri sanal ortama aktarabilir, 1000′ den ziyade sayfadan video ve müzik indirebilir, iPhone veya masaüstü ekranını kaydedebilir.

videoproc

Programın kampanya sayfasına giderek gerekli adımları izleyin. Lisans ömür boyu, sürüm v3.9, boyut 92,4 MB, güncelleme ve teknik destek bulunmuyor.

KAMPANYA

Yayımcı: Digiarty Software

Biten eski kampanya

Digiarty, yeni VideoProc video dönüştürme / düzenleme aracını kutlamak maksadıyla bir kampanya başlattı. iPhone XS çekilişi ile VideoProc (PC & Mac) sürümleri için 500 adet lisans anahtarını vermeyi hedefledi.

Hey bu çok iyi ya…

Evet, şimdi araç hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yapalım ve sonra çekilişe nasıl katılırım onu öğrenelim;

Yeni VideoProc Kampanyasına Nasıl Katılırım?

VideoProc lisans anahtarı ve kurulum dosyasını almak için kampanya sayfasına giderek Mac / Windows hangi platformu kullanıyorsanız seçin ve geçerli bir email adresi gönderin.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 4 Average: 2]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • Zannedersem Türkçe dil seçeneği var ancak kampanya süresi doldu.

  • Merhaba.
    VideoProc Türkçe mi, bilginiz varmı..