Zoho Vault Enterprise Edition Şifre Yönetim Programı
Şifreleme Programları

Zoho Vault Enterprise Edition Şifre Yönetim Programı

blank
Yazar admin

Zoho Vault Enterprise Edition, bireylerin ve işletmelerin, şifrelerini ve diğer hassas verilerini güvenli bir şekilde depolamalarını, paylaşmalarını, yönetmelerini ve bu verilere herhangi bir cihazdan güvenle erişmelerini sağlayan çevrimiçi bir şifre yönetim ve güvenli veri depolama yazılımıdır.

Günümüzde internette yaptığımız neredeyse her işlem için bir şifre veya parolaya ihtiyaç duyarız. Mail hesapları, banka, forum, sosyal medya gibi birçok hesabınız için güvenli şifreler oluşturmalı ve tabii ki bu önemli şifrelerinizi de unutmamalısınız. Ayrıca bu önemli şifrelere nerede ve ne zaman ihtiyaç duyabileceğiniz de belli olmaz. Her alanda onlara kolayca erişim sağlamak isteyebilirsiniz. Bu sorunlara sebebiyet vermemek için her hesabınız için aynı şifreyi kullanmayı düşünebilirsiniz ama bu da büyük bir güvenlik sorununa sebebiyet verebilir.  Her hesap için farklı olan şifreleri hatırlamak ve onlara istediğiniz yerden ve her cihazdan erişmek gibi işlemleri Zoho Vault Enterprise Edition’a bırakabilirsiniz.

Neden Zoho Vault Enterprise Edition Kullanmalıyız?

zoho vault enterprise edition indir, zoho vault enterprise edition,şifre yönet, veri depolama, bilgisayarda Veri Depolama

Kullanıcılar ve kuruluşlar, hem kişisel hem de iş amaçlı olarak şifrelerle dolu bir dijital denizde boğulmamak için çaba harcarlar. Şifreler hala kullanıcıların kimlik doğrulamasının ve gerekli birçok dijital işlemin güvenli olarak yapılabilmesinin hakim biçimidir. Ama çoğu kullanıcı işlemlerini kolayca yapabilmek için basit ve aynı kötü şifreleri benimser ve bu çok önemli olan şifre ve parolalarını elektronik tablolarda, metin dosyalarında ve diğer güvensiz kaynaklarda saklarlar. Şifreleri korumasız ve güvensiz bir şekilde paylaşan, genellikle zayıf ve hatırlanması kolay şifreleri tekrar tekrar kullanan milyonlarca kullanıcı bulabilirsiniz. Zoho Vault Enterprise ise şifrelerle yaşayacağınız bu gibi problemleri, kullanımı kolay, ancak oldukça güvenli bir çevrimiçi şifre yöneticisi ile çözer. Yazılım bulut (Cloud) tabanlı olarak PC’nize yüklemenize gerek kalmadan çevrimiçi (online) olarak tüm şifrelerinizi yönetmenizi, istediğiniz yerden şifrelerinize ulaşmanızı ve istediğiniz kişilerle de paylaşabilmenizi sağlar.

Zoho Vault Enterprise’ın Güçlü Özellikleri:

 • Zoho Vault tüm önemli şifrelerinizi merkezi bir bulut depoda saklamanıza ve şifrelerinize güçlü bir güvenlik ve eksiksiz veri gizliliği sunuyor.
 • Bilinen en güçlü şifreleme algoritması olan AES-256’yı kullanır.
 • Ekip üyeleri ve çalışma grupları arasında güvenli, kontrollü şifre paylaşımı sunar. Şifre kullanımı ve erişimi hakkında eksiksiz bir hizmet sağlar.
 • Parola erişim kontrolü mevcuttur.
 • Web sitelerine, uygulamalara tek tıklamayla doğrudan şifrelerinizi girebilmenizi sağlar.
 • Daha iyi erişim ve yönetim için şifreleri ve gizliliği gruplandırabilir.
 • Şifreleri içe aktarabilir veya paylaşabilirsiniz.
 • İnternet bağlantısının kopması veya bulunamaması halinde şifrelere acil erişim için güvenli çevrimdışı erişim özelliği.
 • Zoho Vault Enterprise Edition ile daha fazla güvenlik için iki faktörlü kimlik doğrulama.
 • Hareket halindeyken şifrelere her yerden erişmek için mobil uygulamalara (iOS ve Android) sahiptir.
 • Şifre yönetimi için Tarayıcı (Chrome ve Firefox) uzantılarını kullanın.
 • Tüm kullanıcı eylemleri için kullanıcı faaliyetlerini kayıt edebilir,  kapsamlı denetimler yapabilirsiniz.
 • Şifre sorunlarında anlık bildirimler verir.
 • Veri yedekleme özelliği.
 • IP adresine göre şifre erişimini kısıtlama.
 • Kullanıcı erişimi ve faaliyet raporları.

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, ve 10 (32-64-bit),

Mac OS X, Linux, Android, iOS

Tarayıcı desteği sayesinde herhangi bir işletim sistemine sahip herhangi bir web tarayıcısı ile kullanılabilir.

Zoho Vault Enterprise Edition’u ilgili sayfada indirme butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girdikten sonra alabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak