Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

Ideal DVD to MP4 Converter Hediye 10 Lisans

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

 1-alikonder, 2-meryem, 3-prozac, 4-MrGiang, 5-emrahcan53, 6-aferince, 7-ILOVE9TR, 8-myimmortalize, 9-kurtumi, 10-marekonline5

Kazanan üyelerimizi tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

 http://www.idealdvdcopy.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.idealdvdcopy.com/ sponsorluğunda sizlere 29,97 $ değerinde 10 adet Ideal DVD to MP4 Converter lisans’ı hediye ediyoruz (ömür boyu lisans ve desteği) Sitemize Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.  (Lütfen bu konuya tek yorum yazınız.)

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 12 Nisan 2011 Saat: 21:00

İyi Şanslar..

Ideal DVD to MP4 Converter çok verimli  DVD leri MP4 formatına dönüştürücü yazılımıdır,Size mükemmel kalitede DVD’lerin bir kopyasını mp4 çalar veya cep telefonunuza aktarmanıza yardımcı olur,  Çift çekirdekli işlemci için optimize edilmiş yazılım müthiş hızı ile 40 dakika içinde iki saatlik uzun bir film’i  bitirebilir.

iPod touch, iPhone, iPhone 4, Apple TV, Apple TV2, Sony Ericsson, Nokia, Blackberry, Smartphone, HTC, Motorola, Samsung gibi Archos serisi, PSP, PS3, Zune ve cep telefonu vb..gibi formatlara mükemmel kalitede herhangi bir ayar gerektirmeden dönüştürme sağlar.

Genell Özellikler..

*Kopya korumalı DVD’ler dahil herhangi bir DVD’yi mp4 formatına dönüştürün.
*En popüler MP4 çalarlar ve cep telefonları için dönüştürme  IPod, iPad, iPod touch, iPhone, iPhone 4, Apple TV, Apple TV2, Archos serisi, PSP, PS3, Zune, Sony Ericsson, Nokia, Blackberry, Smartphone, HTC, Motorola, Samsung vs gibi
*Çift çekirdekli işlemci desteği ile 40 dakika içinde iki saat süren film’i ripleme.
*Çok kolaykullanım , sadece tek bir tıklama ile.
*Önizleme fonksiyonu ile Eğer size en uygun başlık, ses ve altyazı seçtiyseniz bunu kontrol etmek için  önceden önizleme yapabilirsiniz.
*DVD video çıkışlarını bölümleme.
*Bir seferde birden fazla DVD  başlıklarını kopyalama.
*Otomatik olarak Orijinal görüntü oranını muhafaza eder,Hiçbir ayar yapmadan orijinal DVD ile aynı en-boy oranı alabilirsiniz.
* MPEG – 4 ve H.264 codec destekler.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle