Hediye & Çekilişler Yedekleme Programları

CopyTrans Contacts (15 Hediye Lisans)

Yazar admin

CopyTrans Contacts, iPhone kişilerinizi ve ayarlarınızı PC üzerinden düzenleyip yönetmenize imkân tanıyan bir araçtır.

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Elftasi 2-Yusuf 3-downlow 4-Bejr Milos 5-Artur 6-hakanurer 7-Berkay ERO 8-Onur Erdem 9-aseya66 10-YPSGarch 11-Semih 12-onat 13-axial 14-Adnan 15-süleyman keskin

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

copytrans.net sponsorluğunda 12.99$ değerinde 15 CopyTrans Contacts lisansı hediye ediyoruz. Konu altına kısa olmayan 1 yorum yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 06 Haziran 2013 Saat: 15.00

Kolayca iPhone’daki Kişilerinizi Bilgisayarınıza Aktarın

Hızlıca iPhone cihazınızdaki kişiler rehberinizi aktarabilirsiniz. Bilgisayar ve diğer iOS cihazlar arasında, Outlook, Gmail, Yahoo vb. iPhone kişiler rehberindeki tüm bilgileri aktarın ve yedekleyin.

Hızlıca iPhone’a Kişiler Ekleyin ve Dışa Aktarın

Basit bir sürükle ve bırak hareketi ile iPhone veya iCloud’a, Outlook, Gmail, Windows vb. gibi yerlerden kişileri yükleyebilir ve yeni kişiler ekleyebilirsiniz.

iPhone Rehberinizi Düzenleyin ve Gruplayın

IPhone adres defteri organize edin. Fiziksel bir klavye konforu ile iPhone kartvizitlerini düzenlemek çok daha kolay. iPhone arkadaş listenizi oluşturun ve iPhone adres defterinizi PC’nizden yönetin.

IPhone’daki Kişilerinizi Evde veya Ofiste Düzenleyin

IPhone adres ve kişi defteriniz, kaybetmek istemediğiniz değerli veriler ile doludur. Bu sebeple bilgisayarınıza iPhone rehberinizi yedekleyebilir veya Gmail, Outlook, Yahoo!, Windows ve diğer cihazlardaki kişiler için güvenli ve kolay bir yol sunmaktadır. Dahili hiçbir yabancı sunuculara veya bulut hizmetlerine ihtiyacınız yok. Sizin kişiler listeniz, yalnızca size ait.

Yeni arkadaşlar ekleyin. 3 tıklama ile yeni iPhone rehberi oluşturun

Eski iPhone cihazınızdan, Outlook, Gmail veya başka bir servisten kişilerinizi yeni iPhone cihazınıza mı eklemek istiyorsunuz? Basitçe sürükleyin ve bırakın veya aktarma yapın *. Csv veya *. Vcf temas dosyaları iPhone ve tüm ayarları kolayca aktarın. Alternatif olarak iPhone’da yeni kişiler oluşturabilir ve mevcut olanları düzenleyebilirsiniz.

İyi organize edilmiş iPhone adres defteri

Fiziksel bir klavye konforu ile doğrudan bilgisayarınızdan iPhone kişileri düzenleyin. Aile, arkadaşlar, restoranlar veya müşteriler gibi gruplar halinde iPhone kişileri düzenleyin. IPhone adres defterinizi temizleyin ve aynı anda birden fazla iPhone kişileri silin. IPhone adres defterinden daha fazla keyif alın.

Uygunluk

CopyTrans, tüm iPhone, iPod Touch ve iPad modelleri ve için tasarlanmıştır. Windows 8, 7, XP ve Vista ve csv, vcf dosya sistemleri destekler. 

Download the free trial version

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

32 Yorumlar

 • genel olarak her konuda işletim sistemi olarak bizlere sıkıntı çıkartan iphone telefonları için herkese çok faydalı olabilecek bir program. telefondaki her şeyi bilgisayarımıza alabilceğimiz kullanışlı ve türkçe menülü olarak gelmiş mükemmel bir uygulama tşk.

 • İlgi ve alakanızdan dolayı çok memnun oldum. Sanırım hata bende olmuş, aynı gün gelmiş aktivasyon kodu fakat ben gözden kaçırmışım. Sizin girişiminizden sonra bugün tekrar göndermişler.
  Gerçekten sizin gibi dürüst sitelerin çoğalmasını istiyorum. Hem size hemde sizin nezdinizde ilgili firmaya çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 • Lisansları firma gönderecekti. Üye adı ve email adreslerinizi gönderdik. Tüm lisansları gönderdiklerini bildirdiler bize. Fakat yinede sizin bilgilerinizi firmaya tekrar gönderdik.

  Spam, junk, gereksiz vb. klasörlerinizi tekrar kontrol ediniz. Lisansları direk firma göndereceği için mail inglizce olarak gelecektir.

  Teşekkürler

 • CopyTrans programı kazananlara ne zaman gönderilecek acaba. 10 gün olmasına rağmen hala ulaşmadı, bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Bağlantı adresini yanlış göndermişiz özür dileriz. Fakat elinizde orjinal lisans olduktan sonra programı Oposoft un sitesine girerekte indirebilirdiniz.

  Program adresi ve indirme adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  Product page:
  http://www.opoosoft.com/pdf-to-jpeg.html
  Download:
  http://www.opoosoft.com/bin/pdftojpeg.exe

  Ayrıca iMacsoft iPhone to PC Transfer (Hediye / Giveaway) kampanyasına “berobero” üye adı ile “04.04.2013 / 23:00 tarihinde/saatinde “en süper kampanya bence bu” şeklinde yorum yapmışsınız. Bu sebeplede lisans kazanmışsınız.

  Teşekkürler

 • “Tebrik Ederiz…
  Sitemizde yaptığımız Opoosoft PDF To JPEG Converter kampanyasına yorum yaparak lisans hediyesi kazandınız.”

  şeklinde bir mail aldım içerisinde lisans numarası falan var ama link olarak
  http://www.tomp4.com/html/videojoiner.html
  linki verilmiş.

  daha önce gene iphone ile ilgili bir programa yorum yazmıştım ama bir karışıklık olmuş sanırım çünkü bu programlara dair bir yorum yazmamıştım. keza arattığımda da böyle bir yorumum çıkmıyor.

  teşekkürler

 • Bize örnek verirmisiniz? Bugüne kadar lisans kazanan herkes lisanslarını almıştır, bir yanlışlık olmasın.

 • daha önce yorum yazılarak hediye lisans verileceği söylenen programların altına yorum yazmama rağmen başka ilgim olmayan programların lisansı gönderildi mailime veya gönderilmedi. umarım bu sefer başarabilirim 🙂

 • Yeni bir iphone almayı düşünüyorum, şimdiden teşekkürler belkide ilk programım olabilir.

 • benim gibi İphone kullanıcıları için çok iş görecek bir program

 • Teşekkürler Iphone kullanıcısı olarak işime yararlı bir program..