Hediye ve Çekilişler Yedekleme Programları

CopyTrans Contacts (15 Hediye Lisans)

CopyTrans Contacts, iPhone kişilerinizi ve ayarlarınızı PC üzerinden düzenleyip yönetmenize imkân tanıyan bir araçtır.

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Elftasi 2-Yusuf 3-downlow 4-Bejr Milos 5-Artur 6-hakanurer 7-Berkay ERO 8-Onur Erdem 9-aseya66 10-YPSGarch 11-Semih 12-onat 13-axial 14-Adnan 15-süleyman keskin

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

copytrans.net sponsorluğunda 12.99$ değerinde 15 CopyTrans Contacts lisansı hediye ediyoruz. Konu altına kısa olmayan 1 yorum yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 06 Haziran 2013 Saat: 15.00

Kolayca iPhone’daki Kişilerinizi Bilgisayarınıza Aktarın

Hızlıca iPhone cihazınızdaki kişiler rehberinizi aktarabilirsiniz. Bilgisayar ve diğer iOS cihazlar arasında, Outlook, Gmail, Yahoo vb. iPhone kişiler rehberindeki tüm bilgileri aktarın ve yedekleyin.

Hızlıca iPhone’a Kişiler Ekleyin ve Dışa Aktarın

Basit bir sürükle ve bırak hareketi ile iPhone veya iCloud’a, Outlook, Gmail, Windows vb. gibi yerlerden kişileri yükleyebilir ve yeni kişiler ekleyebilirsiniz.

iPhone Rehberinizi Düzenleyin ve Gruplayın

IPhone adres defteri organize edin. Fiziksel bir klavye konforu ile iPhone kartvizitlerini düzenlemek çok daha kolay. iPhone arkadaş listenizi oluşturun ve iPhone adres defterinizi PC’nizden yönetin.

IPhone’daki Kişilerinizi Evde veya Ofiste Düzenleyin

IPhone adres ve kişi defteriniz, kaybetmek istemediğiniz değerli veriler ile doludur. Bu sebeple bilgisayarınıza iPhone rehberinizi yedekleyebilir veya Gmail, Outlook, Yahoo!, Windows ve diğer cihazlardaki kişiler için güvenli ve kolay bir yol sunmaktadır. Dahili hiçbir yabancı sunuculara veya bulut hizmetlerine ihtiyacınız yok. Sizin kişiler listeniz, yalnızca size ait.

Yeni arkadaşlar ekleyin. 3 tıklama ile yeni iPhone rehberi oluşturun

Eski iPhone cihazınızdan, Outlook, Gmail veya başka bir servisten kişilerinizi yeni iPhone cihazınıza mı eklemek istiyorsunuz? Basitçe sürükleyin ve bırakın veya aktarma yapın *. Csv veya *. Vcf temas dosyaları iPhone ve tüm ayarları kolayca aktarın. Alternatif olarak iPhone’da yeni kişiler oluşturabilir ve mevcut olanları düzenleyebilirsiniz.

İyi organize edilmiş iPhone adres defteri

Fiziksel bir klavye konforu ile doğrudan bilgisayarınızdan iPhone kişileri düzenleyin. Aile, arkadaşlar, restoranlar veya müşteriler gibi gruplar halinde iPhone kişileri düzenleyin. IPhone adres defterinizi temizleyin ve aynı anda birden fazla iPhone kişileri silin. IPhone adres defterinden daha fazla keyif alın.

Uygunluk

CopyTrans, tüm iPhone, iPod Touch ve iPad modelleri ve için tasarlanmıştır. Windows 8, 7, XP ve Vista ve csv, vcf dosya sistemleri destekler. 

Download the free trial version

32 Yorumlar

Yorum Yap