Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler

Privacy Drive (2 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-0975614090 2-changtraibian_2329

Lisanslarınız birazdan mail adreslerinizde olacaktır.

http://www.cybertronsoft.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.cybertronsoft.com/Sponsorluğunda sizlere 2 adet Privacy Drive lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslar 31/12/2012 ye kadar geçerlidirKampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 09 Ağustos 2012 Saat: 15.00

Privacy Drive, güvenli bir şekilde tüm önemli dosya ve klasörleri saklamak için Sanal Disk ve “On-the-fly” Disk Şifreleme Teknolojisi kullanan, yetkisiz erişime karşı kişisel ve ticari bilgi koruyan güçlü ve kolay kullanımlı veri şifreleme yazılımıdır.

Sadece sanal diskde şifreli birimin bağlantısını keserek tüm önemli dosya ve belgeleri anında korur. Şifreli bir birimde depolanan veri, doğru şifre kullanmadan okunabilir olmaz. Hacmi içindeki tüm dosya sistemi (örneğin, dosya isimleri, klasör isimleri, her dosya içeriğini, boş alan, meta veri, vb) şifrelenir.

 Ayrıca harici disk, USB Sürücü, Firewire sürücüler, bellek kartıları için kullanabileceğiniz bu program ile yükleme yedekleme ve taşıma, kopyalama işlemlerini yapabilir, CD/DVD veya başka herhangi bir taşınabilir depolama aygıtına yedekleyebilirsiniz. Privacy Drive kullanarak şifreli verileriniz her zaman güvende ve isterseniz her zaman yanınızda olacaktır.

Privacy Drive AES 128-bit ve 256-bit endüstri standardı şifreleme algoritmaları ve FAT16/FAT32/exFAT/NTFS dosya sistemlerini destekler.

 

Sistem Gereksinimleri;

  • Intel / AMD veya başka uyumlu işlemci
  • Microsoft Windows 7/Vista/XP/2008/2003 (32/64-bit)
  • 512MB RAM veya daha fazlası
  • Boş sabit disk alanı ve 8MB

 

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprogram’a Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Forum’a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri burada paylaşılıyor)

42 Yorumlar

Yorum Yap