Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Avira Internet Security (Kampanya) 3 Ay

Avira Internet Security, iş, oyun, iletişim: Bütün aile için İnternet özgürlüğü sunar. Antivirüs, Anti-oltalama, Antispam ve dosya yedekleme. Çocuğunuzun internet kullanımının izlenmesi. Varlığını hissedemeyeceğiniz kadar hızlı bir güvenlik yazılımıdır. Eğer banka ya da online alışveriş yapıyorsanuz, müzik ve film indiriyorsanız ya da sosyal ağ siteleri üzerinde aktif iseniz, o zaman kapsamlı bir korumaya ihtiyacınız var demektir.

Avira Premium Security Suite, Internetteki tehlikelere karşı kapsamlı bir şekilde korur. Avira AntiVir Premium sayısız avantajlar sunmaktadır. Suite ödüllü virüs korumasına ek olarak, antispam ve yedekleme fonksiyonu yanı sıra ekstra firewall desteği vardır.

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında gerekli alanları doldurup okeyleyin mailinize anahtar dosyası ve indirme linki gelecek kurulum sonrasında lisans sorulduğunda bu dosyayı göstereceksiniz ve aktive olacak.

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki doldurulması gereken boş anaları doldurup onaylayın. Açılan sayfadaki butonu tıklayın. Tekrar açılan sayfadaki “send” tuşunu tıklayın. Programın lisans anahtarı mail hesabınıza gönderilecektir. 

Kampanyadan bizi haberdar eden Destek Ekibimizden Azad‘a teşekkür ederiz… 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

75 Yorumlar