Hediye ve Çekilişler Yedekleme Programları

Backup4all Lite 7 Otomatik Veri Yedekleme Yazılımı (Kampanya)

Backup4all Lite, Windows için ödüllü bir veri yedekleme yazılımıdır. Kullanıcıların hızlı bir şekilde yedekleme işlemleri oluşturması ve çok kolay yedekleme kuralları sağlamasına olanak verir. Yedekleme görevlerini otomatik olarak, şifre korumalı ve sıkıştırarak depolama alanından tasarruf etmenizi sağlayarak gerçekleştirir.

Genel

Backup4all Lite iyi bir dosya düzeyinde yedekleme yazılımı

Değerli verilerinizi korumak için tasarlanmıştır. Bu programın en etkileyici kısmı geniş desteği ve Firefox, Outlook, Internet Explorer, Thunderbird ve daha fazla spesifik programlardan kolayca veri yedeklemesine imkân tanımasıdır. Backup4all Lite 6.4 yedekleme uygulamasının özellik yelpazesi zengindir, sezgisel arayüzü sayesinde hem yeni başlayanlar hemde profesyoneller için uygundur.

Backup4all Lite çok değerli bir yedekleme yazılımıdır. Backup4all Lite 6.4 Windows için mühim bir veri yedekleme aracıdır. Bu yedekleme programı, yedekleme görevlerini otomatik şifre koruma ve sıkıştırma kullanarak ve depolama alanından tasarruf sağlayarak kısmen veya tamamen değerli verilerinizi korumak için tasarlanmıştır. Backup4all yedekleme uygulaması, hem yeni başlayanlar hemde profesyoneller için sezgisel ve çok kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir.

Sihirbaz sayesinde kolayca yedekleme yapılandırmalarını uygulayın, güçlü dosya filtrelemesi ile yedeklemeyi istediğiniz şekilde planlayın ve yapılan yedeklemeleri Explorer tarzı ağaç görünümünde istatistik olarak okuyup, değişen dosyaları görün.

Backup4all ile veri tabanları, MS Outlook kişisel klasör gibi (Windows 10, 8, 7 / Vista / XP / 2003 üzerinde) açık veya kilitli dosyaları dâhi yedekleyebilirsiniz. (Pst) Outlook Express posta arşivleri (dbx dosyaları) ve diğerleri.. Bir yedekleme tanımlarken, aynı zamanda Belgelerim, Resimlerim veya Outlook Express e-posta ve ayarları gibi önceden tanımlı yedekleme, çalıştırma seçeneklere sahiptir.
Bu yedekleme uygulaması ile (4GB) üzerinden yedeklemeler oluşturabilirsiniz. Zip64 desteği mevcut ve standart zip dosyaları oluşturur.  Tüm bunlarla birlikte kendi yerleşik CD, DVD ve Blu-ray yazma desteği, kolaylıkla DVD, CD, Blu-ray veya HD-DVD yedekleme işlemi yapabilmektedir.

Backup4all Professional ile kolayca FTP üzerinden herhangi bir yerel veya ağ sürücüsüne yedekleme yapabilir (SSL şifrelemesi, proxy sunucusu, desteği ile). Tüm önemli verilerinizin yedeklerini SFTP, DVD, CD, Blu-ray, HD-DVD veya diğer çıkarılabilir medya cihazlarına (USB sürücüler gibi) yükleyerek saklayabilirsiniz. Tam yedekleme, farklı yedekleme, artımlı yedekleme ve ayna yedekleme gibi dört farklı yedekleme türünü seçebilirsiniz.  Artık tüm verileriniz güvende olacak. Program Türkçe’de dahil olmak üzere bir çok dili desteklemektedir.

Kolayca istediğiniz bir yedekleme yapılandırmaları ayarlayabilirsiniz sistem sihirbazının kullanarak. Güçlü bir dosya filtreleri tanımlayabilir ve yedeklemek istediğiniz şekilde zamanlayabilirsiniz. Bir yedekleme yapıldıktan sonra, explorer-benzeri bir ağaç görünümünde yedekleme ile ilgili istatistikleri okuyabilirsiniz ve değişiklikleri inceleyebilirsiniz.

Backup4all ile yedekleme veritabanlarını açık veya kilitli dosyaları gibi yapabilirsiniz (Windows 7/Vista/XP/2003 üzerine), MS Outlook kişisel klasör (Pst) Outlook Express posta arşivleri (dbx dosyaları) ve diğerleri. Bir yedek tanımlarken, Belgelerim, Resimlerim veya Outlook Express e-posta ve ayarları gibi önceden tanımlı yedeklemeler çalıştırmak için seçenekler mevcuttur.

Bu yedekleme uygulaması Zip64 desteği (4GB üzerinde yedeklemeler oluşturabilirsiniz) sahiptir ve standart zip dosyaları oluşturur. Herhangi bir zip uyumlu programla erişim yapabilirsiniz. Verilerinizi kolayca kendi DVD, CD, Blu-ray veya HD-DVD’ye yedekleme yapabilirsiniz.  CD, DVD ve Blu-ray yazma desteğine sahiptir.

Anlaşılır Arayüz

Anlaşılır arayüzü ve başlangıç penceresi, başlarken kolayca verileri tanımlamak ve yedekleme yapmanızı / yedeklemelerinizi geri yüklemenize olanak tanır. Kaynak Görünümü, tüm dosyaları / klasörleri yedekleme yapma ve bir sonraki yedekleme yürütülmesinde saklanacak yeni dosyaları görebilmenizi sağar. Explore görünümündeki dosya ağacında verilerinizi sıralayabilir ve arayabilirsiniz.

Kilitli veya açık dosyaları (XP/2003/Vista/Windows 7) Yedekleme

Backup4all, Windows XP/2003/Vista/2008 Server / Windows 7 NTFS yerel açık dosyaları yedeklemenizi sağlar. Artık Microsoft Outlook, Outlook Express veya diğer e-posta istemcileri kapatmadan e-postalarınızı ve ayarlarınızı yedekleyebilirsiniz.

Dosya ve Klasör Filtreleri

Güçlü dosya ve öznitelik, boyut, tarih, ad ve türe göre filtre uygulamak için birçok seçenek ile filtreleme oluşturabilirsiniz. Filtreler oluşturabilir ve içerme ve dışlama için ayrı filtreler tanımlayabilirsiniz.

Zamanlama

Güçlü bir zamanlayıcı kurabilirsiniz. Yedeklemeleri ne zaman oluşturmak istiyorsanız kendi belirlediğiniz zamanlarda yedekleme yapabiliriniz.

Birden fazla yedekleme yönetme

Bu yedekleme yazılımı farklı yedekleme işleri tanımlamanıza ve ileride kullanmak için onları kaydetmenize olanak sağlar. Backup4all, önceden tanımlanmış birçok yedekleme işleri ile geliyor: “Belgelerim”, “My Pictures”, “Outlook Express”, “Mozilla Firefox”, “Mozilla Thunderbird”, “IE Sık”, “Backup4all yapılandırmaları” ve onlarca yedekleme eklentileri sağlar.

SFTP yedekleme

Backup4all, SFTP güvenli dosya transfer protokolü ile uzaktan saklanan yedeklerin güvenliği birleştiren bir hedefe yedekleme yapabilirsiniz. Önemli verilerinizi korumak için, güvenli bir ağ bağlantısı kullanarak SFTP yedekleme sunucusuna aktarılır.

Duraklat / Sürdür veya işlemi durdurur

Yedekleme işlemini duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.  Böylece bir yedekleme işi kesilebilir ve daha sonra kaldığı yerden devam edecektir. Dur işlemine basıldığında yedekleme iptal olmaz, ancak bunun yerine yedek aldığı noktaya kadar her şeyi saklar. Durdurulan bölüm yedeklenemez.

Otomatik güncellemeler

Backup4all, planlandığı tarihte yada elle güncellemeleri otomatik olarak kontrol edebilir. Backup4all en son gelişme ile temas halinde kalmanızı sağlar.

CD, DVD, Blu-ray doğrudan yedekleme

Yedekleri CD, DVD, HD-DVD ve Blu-ray yazma desteğine sahiptir. Sadece CD, DVD, HD-DVD veya Blu-ray diske hedefinizi belirlemek ve yedekleme işini yürütmek gerekir. Backup4all ayrıca CD-RW/DVD-RW/HD DVD-RW/BD-RE medya silmenize de imkân tanır.

FTP Yedekleme

FTP hizmetini (SSL desteği, aktif / pasif transferi modları, güvenlik duvarı desteği, XCRC testleri ile) kullanarak uzak yerlere dosyaları yedekleme yapabilirsiniz. Sadece hedef olarak FTP seçmek zorundasınız, FTP yapılandırmalarını girin ve verilerinizi FTP’ye yedekleyin.

Yedekleme Hedefi

CD-R, CD-RW, DVD ± R (tek / ikili tabaka), DVD ± RW (tek / ikili tabaka): LAN başka bir bilgisayarda, bir yerel klasöre yedekleme saklayabilirsiniz. DVD-ROM, HD DVD-R, HD DVD-RW, HD DVD-ROM, BD-R, USB sürücüler veya diğer çıkarılabilir medya üzerinde BD-RE (katmanlı bir Blu-ray disk tek veya çift), veya FTP üzerinde yedekleme yapılabilir.

Yedekleme için kısayol oluşturma

Siz yedeklemek istediğiniz bir bölümü veya yedekleme grubunu bir “kısayol” olarak belirleyebilirsiniz. O kısayolu çift tıklattığınız zaman, tanımlı yedekleme işi başlayacaktır. Hızlı Başlat menüsünde bu kısayolu yerleştirerek “tek bir tıklama ile yedekleme” yapabilirsiniz.

İstatistik

Sonraki yedekleme işlenecek dosyaların sayısını görebilirsiniz. Diğer depolama hedefi üzerinde yürütülen yedekleme ve boş alan boyutunu ve tarihini belirtir.

Dosya uyarıları

Kullanıcı eğer isterse dosya uyarıları yedekleme yürütme sırasında kullanıcıya görüntülenir. Bu uyarılar da günlük dosyasına yazılır.

Kolay Dosya ve Klasör Seçimi

Yedekleme kaynağı olarak dosya ve klasörleri seçip ekleyebilir veya tek tek dışlayabilirsiniz. Çoklu dosya / klasörleri tek seferde kaynakları (sürükle-bırak destekli) olarak eklenebilir.

Yedekleme Türleri

Dört farklı yedekleme tipi vardır: Tam yedekleme, Farklı yedekleme, artımlı yedekleme ve ayna yedekleme.

Standart Zip Sıkıştırma ve Zip64 desteği

Zip dosya boyutu en az 2 Gbyte ise, Backup4all standart zip dosyaları oluşturur. Bu biçim piyasada bulunan herhangi bir zip programı ile uyumludur. Diğer yedekleme yazılımları aksine, 2 Gbyte fazla zip dosyaları için, Backup4all Zip64 teknolojisi (sınırsız zip dosyası boyutu sağlar) kullanır.

Microsoft Outlook yedekleme eklentisi

Backup4all kolayca Microsoft Outlook için bir yedekleme işi tanımlama sağlayan bir yedekleme eklentisi içerir. Onu tekrar geri yüklemeniz gerekiyorsa yine e-posta hesabı ayarlarını yapılandırmanız gerekmez (e-postalar aynı zamanda profilleri, e-posta hesapları, kuralları ve diğer ayarları sadece) tamamen Outlook geri yükler.

Şifre Koruması

Her yedekleme işi için bir parola ayarlayarak ZIP dosyalarını koruyabilirsiniz. Normal şifre koruması yanında, Backup4all ayrıca 128-bit, 192-bit ve 256-bit AES şifreleme destekler. Bu sayılar verileri şifrelemek için kullanılan şifreleme anahtarı boyutu yansıtmaktadır.

Sidebar Gadget

Windows Vista veya Windows 7 kullanıyorsanız, Backup4all Professional Sidebar Gadget yükler. Doğrudan yedekleme işlerini kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir yedekleme işi başlatmış / duraklatılmış / devam edilmiş / durdurulmuş ve iptal edilmiş gibi tüm işlemleri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Kayıtlar

Backup4all tarafından gerçekleştirilen işlemler kaydedilir. Bu yapılan işlemler (yedekleme / test / temizleme / geri yükleme) durumunu görmenizi sağlar. Bir yedekleme iş / grup geçmişi görünümünde (Ayrıca. Csv olarak bilgi verme olanak sağlar) de mevcuttur.

Geri Yükleme Sihirbazı

Verileri adım adım geri yüklemenizi sağlar. Hızlı bir dosya / klasörün yanı sıra belirli bir tarihte yedeklenmiş dosyaların sürümlerinin en son sürümünü geri yükleyebilirsiniz.

Kampanya HakkındaBuradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada İsim / Soy İsim ve e-posta adresinizi girin. lisans kodu adresinize gönderilecektir. Hayırlı günlerde kullanın.

Program DetaylarıBackup4all, Windows işletim sistemlerinin 32 ve 64-bit sürümleri ile tam uyumludur: Windows 10, Windows 8.1 / 8, Windows 7, Vista, XP ve Windows Server 2016 / 2012 / 2008 / 2003

Fiyatı: $19.99

Resimler

Backup4all,Backup4all Lite,Backup4all Lite 7

Biten ÇekilişlerÇekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

Backup4all Profesyonel (15 Hediye Lisans)

1-emir 2-Erdem 3-Wassall 4-osvaldo luz 5-krc58 6-mahsum 7-Serkan 8-Mustafalr 9-vinay 10-ramazan0154 11-suyanto 12-ayturk 13-barış 14-S4B0T4J 15-Slymn

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.backup4all.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.backup4all.com sponsorluğunda sizlere her biri $49.95 değerinde 15 adet Backup4all Professional lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 04 Mart 2013 Saat: 15.00

Sistem Gereksinimleri 

Windows 8, 7, Vista, XP, Windows Server 2012, 2008 Server/2003 Server/2000 ile uyumlu ve boş disk alanı yaklaşık 50MB gerektirir.[Sekme: SON]

61 Yorumlar

Yorum Yap