Antivirus Kampanyalar & Giveaways

F-Secure Internet Security 2012 (Kampanya 6 ay)

F-Secure Internet Security 2012, tam bir  sistem koruma yazılımıdır. Bu komple güvenlik çözümünün içerisinde virüsten koruma modülü, güvenlik duvarı, phishing saldırılarını önleme aracı, ebeveyn denetleme aracı ve tarayıcı koruma aracı mevcuttur. Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Virüs ve casus yazılımlara karşı koruma
Güvenlik duvarı
Güvenli olmayan web siteleri kimlik üzerinden navigasyon Korunması
Kimlik hırsızlığına karşı koruma
Engelleme e- mail spam ve phishing
Ebeveyn kontrolü online faaliyetleri sırasında çocukları korumak için

WINDOWS XP/VISTA/7/8/8.1/10

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

11 Yorumlar

  • Lisans aldım ama mailime gelen anahtar 1 aylık için dıyor.F-secure sayfasında da 1 aylık deneme lısansınız gönderildi yazıyor.Nasıl 3 aylık ya da 6 aylık.Yıne de bılgılendırme için tesekkurler.

  • Muhtemelen Kampanya Bitimine doğru almışsındır.Çünkü herkese sanırım aynı lisansı veriyorlar ve Kampanya uzun zaman aktif durumdaydı.Şu ana kadar bir şikayet olmadı.Bu Programın 2012 sürümünü de uzun zaman ücretsiz kullandıracağını zannediyorum.Firma genellikle böyle yapıyor.Bir önceki sürümü ücretsiz sunuyor.

  • Bundan önceki 2011 kampanyası 12 aylıktı ama key girin 20 gün sonra bitiyor uyarısı veriyor üç ay oldu daha…Sayın site yöneticileri şu F-Secure olayına bi el atın lütfen.Üç aylık periyotlarda aynı seri numarasıylamı güncelleme yapacağız yoksa yeni bir serial mi verilecek bize?

  • ben de geçersiz anahtar diyor. neler oluyor bize. bize neler oluyor.

  • Kampanya 6 ay denilmiş ama 90 gün veriliyor.neden böyle çelişki oldu acaba

  • F-Secure İnt.Security ismini son zamnalarda çok sık duymaya başladım, denemek isterdim. denk geldi en azından 6 ay yasal olucak.