Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

iCare Format Recovery Bedava Lisans (Kampanya)

Yazar admin

iCare Format Recovery, formatlı sabit disk, SD bellek kartları, harici bir disk ve Flash bellekler’ den verileri geri almanızı sağlar. Silinmiş dosyalar, erişilmeyen disk bölümlerinde bulunan dosyalar, RAW dosyaları, hasarlı boot sektörler ile bozuk MBR den kurtarma yapar.

Windows tüm sürümleriyle uyumlu iCare Data Recovery yazılımı, formatı geri alır, silinen dosyaları geri yükler ve kullanıcılara kaybettikleri verileri geri almakta yardımcı olur. Formatlı bir sabit disk, harici bir disk, SD bellek kartları, Flash bellekler, hepsinden veri kurtarabilirsiniz. Okunmayan partisyonlardan, silinmiş, erişilmeyen bölümlerden ve hasar görmüş MBR olduğunda dahi veri kurtarabilirsiniz. Acil durumlarda elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir yazılım.

iCare Format Recovery Pro Temel özellikler

  • Kurtarılabilir dosyaları önizleme
  • Özel arama algoritması.
  • Dinamik Disk Desteği ve RAID vardır.
  • Sıkıştırılmış dosyaları (NTFS, NTFS5) kurtarır.
  • Gizli FAT12, 16, 32 ve Gizli NTFS. desteği
  • Desteklenen dosya sistemleri: FAT12, NTFS5, FAT16, FAT32 ve NTFS
  • Şifreli dosyaları (NTFS5) kurtarır.
  • Kayıp dosyaları kurtarmak için seçenekler

“Partition Recovery” ile silinmiş disk bölümlerini; “Deleted File Recovery” ile silinmiş dosyaları, erişilmeyen disk bölümlerindeki dosyaları, RAW dosyalar, hasarlı boot sektörler ve bozuk MBR durumlarında kurarır; “Deep Scan Recovery” ile derin tarama yapar ve kayıp dosyaları bulur; “Format Recovery” ile formatlı sabit disklerden, harici disklerden, flash belleklerden, bellek kartlarından ve benzeri depolama aygıtlarından veri kurtarır.

Not: Programın aktive ederken internet bağlantısı gereklidir. Yönetici olarak programı çalıştırın. Hediye Kodu kampanya sonuna kadar kullanılabilir. Lisans ömür boyudur. Yükseltme yok. Teknik servis yok.

iCare Format Recovery

Sistem: 10, 8, 7, Vista, XP, 2000 destekli – PROGRAM Windows PC ile çalışır.

Web sitesi: http://www.formatted-recovery.com/

Sürümü: v6


iCare Format Recovery indir

PROGRAM İNDİR

İçeriğin Kilidini Açmak için Paylaşınimage/svg+xml
Aşağıdaki paylaşım düğmelerinden birini kullanarak bu özel içeriğin kilidini açın.
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar