Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

iCare Format Recovery Bedava Lisans (Kampanya)

iCare Format Recovery, formatlı sabit disk, SD bellek kartları, harici bir disk ve Flash bellekler’ den verileri geri almanızı sağlar. Silinmiş dosyalar, erişilmeyen disk bölümlerinde bulunan dosyalar, RAW dosyaları, hasarlı boot sektörler ile bozuk MBR den kurtarma yapar.

Windows tüm sürümleriyle uyumlu iCare Data Recovery yazılımı, formatı geri alır, silinen dosyaları geri yükler ve kullanıcılara kaybettikleri verileri geri almakta yardımcı olur. Formatlı bir sabit disk, harici bir disk, SD bellek kartları, Flash bellekler, hepsinden veri kurtarabilirsiniz. Okunmayan partisyonlardan, silinmiş, erişilmeyen bölümlerden ve hasar görmüş MBR olduğunda dahi veri kurtarabilirsiniz. Acil durumlarda elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir yazılım.

iCare Format Recovery Pro Temel özellikler

 • Kurtarılabilir dosyaları önizleme
 • Özel arama algoritması.
 • Dinamik Disk Desteği ve RAID vardır.
 • Sıkıştırılmış dosyaları (NTFS, NTFS5) kurtarır.
 • Gizli FAT12, 16, 32 ve Gizli NTFS. desteği
 • Desteklenen dosya sistemleri: FAT12, NTFS5, FAT16, FAT32 ve NTFS
 • Şifreli dosyaları (NTFS5) kurtarır.
 • Kayıp dosyaları kurtarmak için seçenekler

“Partition Recovery” ile silinmiş disk bölümlerini; “Deleted File Recovery” ile silinmiş dosyaları, erişilmeyen disk bölümlerindeki dosyaları, RAW dosyalar, hasarlı boot sektörler ve bozuk MBR durumlarında kurarır; “Deep Scan Recovery” ile derin tarama yapar ve kayıp dosyaları bulur; “Format Recovery” ile formatlı sabit disklerden, harici disklerden, flash belleklerden, bellek kartlarından ve benzeri depolama aygıtlarından veri kurtarır.

Not: Programın aktive ederken internet bağlantısı gereklidir. Yönetici olarak programı çalıştırın. Hediye Kodu kampanya sonuna kadar kullanılabilir. Lisans ömür boyudur. Yükseltme yok. Teknik servis yok.

iCare Format Recovery

Sistem: 10, 8, 7, Vista, XP, 2000 destekli – PROGRAM Windows PC ile çalışır.

Web sitesi: http://www.formatted-recovery.com/

Fiyat: 70 $

Sürümü: v6

Not: Aşağıdaki kampanya ve lisans anahtarı çalışmıyor olabilir. Denemek tamamen size kalmış. Bir üstteki kampanya aktif ondan faydalanabilirsiniz.


iCare Format Recovery indir

Lisans Kodu: IJKWN-YURKI-5WKUK-IKPJW-GXUVI-JAWKX-KCJ3K-FWP43

PROGRAM İNDİR

Lisans Anahtarı: J24VS-UKTKI-3FIUK-IJPJW-GXUMG-FKXUV-KCMJN-WEUCD

Yorum Yap

7 Yorumlar

 • İndirmeyi “Kampanya” butonumuzu kullanarak yapın ve hemen bir altındaki lisans kodunu girin. Eğer farklı bir şekilde yükleme yaptıysanız kaldırmanız gerekebilir. Bir uygulama kaldırıcı programınız yoksa, IObit Uninstaller yazılımını buradan yükleyebilirsiniz.

 • Bir sorum olucaktı. Neden yönetici olarak çalıştırmamız gerekir?

 • Sunumunuz için teşekkür ederim.

  İCare gerçekten başarılı bir program. Programın ayarlarını iyi bildiğiniz ve sabırlı olduğunuz taktirde iyi sonuçlar alabilirsiniz.

  Selamlar…