Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları

IObit’ten Yeni Yıl Hediyeleri (Kampanya) 7 Gün

Yazar admin

IObit firması Yeni Yıla özel tüm kullanıcılara birbirinden güzel 4 farklı yazılım hediye ediyor. En iyi sistem bakım yazılımları arasında kendine yer etmiş Advanced SystemCare 8 PRO, eşsiz “Dual-Core” anti-kötü amaçlı yazılım motoruna sahip IObit Malware Fighter Pro 2, sistem sürücülerini güncelleyerek bilgisayarınızın daha etkin çalışmasını sağlayan Driver Booster PRO 2 ve önemli verilerin çalınması, kaybolması veya sızdırılmasını engelleyen ve kullanıcının gizliliğini koruyan Protected Folder yazılımlarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

GenelBilgisayarın düzenli olarak sistem temizliği ve bakımını yapmak zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Sisteminizi sorunsuz çalışır durumda tutmak hayati önem taşımaktadır. Temel kullanıcıların bu yıldırıcı, hatta kafa karıştırıcı süreçte yaptığı işlemler hatalı sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple Advanced SystemCare Pro, bilgisayarı optimize, temizlik, onarım, koruma dahil birçok işlemi sorunsuzca ve güvenle yaparak sizi bu zahmetten kurtarır. Program, bireysel tüketiciler için vazgeçilmez bir yazılım haline gelmiştir. Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Eşsiz “Dual-Core” anti-kötü amaçlı yazılım motoru, IObit Malware Fighter programını daha güvenli bir bilgisayar sağlaması, casus yazılım gibi her türlü kötü amaçlı yazılım, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi tüm zararlıları algılamasını ve temizlemesini mümkün hale getirmektedir. Gerçek zamanlı koruma ve yaratıcı Bulut Teknolojisi sayesinde, bilgisayarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar.

Driver Booster, en etkili ve kolay sürücü güncelleme aracıdır. Eski sürücüler bilgisayarınızın performansını etkiler ve yavaşlatır, ayrıca sistem çökmelerine yol açabilir. Bu gibi durumlarda Driver Booster size zaman kazandırır, sadece tek bir tıklama ile sizin için doğru güncelleştirmeleri tarar, tanımlar ardından yeni sürücüleri otomatik olarak yükler.

Protected Folder, önemli verilerin çalınması, kaybolması veya sızdırılmasını engelleyen ve kullanıcının gizliliğini koruyan bir dosya dolabıdır. Klasör ve dosya kilitlemek için, sadece sürükleyin ve korumalı klasörün içine bırakın. Tüm verileriniz bu klasörün için gevende olacaktır.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız facebook sayfasına giriş yapın. Öncelikle sayfayı beğenmeniz gerekiyor. Sayfada 3 adet hediye kartı bulunmaktadır. İstediğiniz hediye kartına tıklayarak 4 farklı yazılımdan birini kazanabilirsiniz.

Hediye edilen tüm yazılımların lisansları 6 aylıktır.

Program Detayları

Windows 2000/XP/Vista/7/8

IObit Malware Fighter 2 PRO  31.2MB Fiyatı: $19.95

Driver Booster 2 PRO 9.56 MB Fiyatı: $22.95

Protected Folder 3.40 MB Fiyatı: $19.95

Advanced SystemCare 8 PRO 41.2 MB Fiyatı:$19.99

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak