Antivirus Hediye ve Çekilişler

IObit Malware Fighter Pro (Hediye / Giveaway) 24 Saat

Yazar admin

IObit Malware Fighter 3 Free, gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz ÇiftÇekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

Genel

IObit Malware Fighter, gelişmiş bir malware & casus yazılım temizleme aracıdır ,derinlerdeki enfeksiyonları kaldırır . Spyware, adware, trojan, keylogger, botlar, solucanlar ve korsanlara karşı PC’nizi korur. IObit Malware Fighter geliştirilmiş, benzersiz bir ” Dual-Core ” motoru ve Heuristic kötü amaçlı yazılım tespit ile, çok hızlı ve verimli bir şekilde   casus ve kötü amaçlı yazılımları tespit eder.

IObit Malware Fighter 6 gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz “Çift–Çekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit Malware Fighter PRO  yenilikleri.

Smart Scan, Tam Tarama ve Özel Tarama için geliştirilmiş Motoru
IObit Kullanıcısına özgü geliştirilmiş ” Dual-Core ” motoru ile IObit Malware Fighter derin enfeksiyonları bulmak için daha kapsamlı ve derinlemesine sistem taraması yapar  nihayetinde bulduğu enfeksiyonları  kaldırır veya karantinaya alarak bilgisayarınızın daha verimli olmasını sağlar.

Yepyeni bir arayüz & kolay kullanım
Kullanımı kolay ve zarif tasarımı ile  “Genell Bakış “, “Tarama “, “Koruma ” ve “Bulut “,  gibi  dört ana fonksiyonu ile  size yol gösterir . Bu yepyeni arayüzü ile tüm detayları açıkça takip edebilirsiniz.

Gelişmiş gerçek zamanlı koruma
IObit Malware Fighter ” Başlangıç Koruması “, “Tarayıcı Guard”, “Ağ Güvenlik “, ” Dosya Muhafızı “, ” Cookie Guard “, “Süreç Guard”, ” USD Disk dahil olmak üzere  anti -malware ve gerçek zamanlı koruma sağlar ,bilgisayarınızın her zaman güvenli kalmasını sağlar.

Yaratıcı Bulut Bilgi İşlem Teknolojisi
IObit Cloud  Bulut Bilgi İşlem teknolojisi  kullanır. Sezgisel Analiz mekanik  davranışı ile , spyware, adware, trojan, keylogger, bot, solucan, korsanlara karşı tam otomatik modda diğer güvenlikle ilgili riskleri analiz eder.

IObit Malware Fighter 3 ,PC & Internetinizi korumak için etkili bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs Ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, Hızlı, Kolay ve ücretsiz Kullanım

Firma HakkındaBuradan indirebilirsiniz.

www.iobit.com/malware-fighter

Program DetaylarıDesteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate

Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate

Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) with SP2/SP3 or Home/Professional/Media Center

Microsoft® Windows® 2000

Dil Desteği

İngilizce, Japonca, İtalyanca, Macarca, Almanca, Arapça, ChineseSimp, Geleneksel Çince, Çekçe, Fransızca, Korece, Letonca, Lehçe, PortekizceBR, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Vietnam.

V 3.0.2

30.7 MB

Resimler

Biten Çekilişler

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Kazananlar: 1-Jess 2-Shishegar 3-Grr 4-Michael Worley 5-Phillip Cunningham 6-Suzan Ragan 7-sangenxu 8-qq 9-CasperG 10-wai 11-Boyet103 12-Phil 13-cave 14-kurtumi 15-allahoakbar 16-Dr.H 17-sercanarcan 18-sidd srk 19-akin27 20-Mahafuzul Ghani 21-Bluer19 22-Clio 23-Toku 24-salihx 25-sizxb 26-Dolphy 27-owen.jr 28-zghnsy127
29-dadas72 30-jdoares 
31-Stefan Julian 32-angol 33-jun 34- OCTOPUNK 35-Tarık Müstecep 36-sinavizyon.net 37-Melankolik  38-göksel saylı 39-teo 40-Andreas 41-Parvez 42-quantum__07 43-ViPirate 44-newton53 45-Larry 46-Sandy 47-tin tức công nghệ thông tin 48-FreeBrother 49-safecn 50-myimmortalize 51-murat30 52-caxton 53-funkydansky 54-vigory 55-emrahcan53

Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

 Desteklerinden dolayı www.iobit.com a teşekkür ederiz. 

www.iobit.com sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize   IObit Malware Fighter  programını hediye ediyoruz,  Kampanya 24 saat sürecektir.

Lisanslar sadece beğenilen yorumlara yada sosyal paylaşım sitelerinde bu haberi paylaşanlara (paylaşım linkinizi burada yazın)  gönderilecektir.  Yorumlarınızda “bu programı neden istediğinizi, program deneyiminizi, iobit ürünleri hakkında açıklamalar” yapabilirsiniz. Yorumlarınız arasında lisans hak edenleri firma yetkilileri tek tek seçecektir.

 English: The licences will be sent only the ones who made comments on the social net links and the ones whose comments are liked. (write links here) In your comments, you an mention why you wanted that programm, your experiences about the programm and the descriptions about iobit products. The owner of the company will select the ones who deserves the licences one by one among your comments. Note: Comments, in English, Turkish and Chinese can be.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 4]

89 Yorumlar

 • IObit Malware Fighter Pro yazılımı yenilikçi teknolojilerle donatılmış, bulut tabanlı koruması sayesinde tehditleri diğer geleneksel teknolojilere göre daha hızlı ve doğru şekilde tesbit eder ve sizde bilgisayar kullanmanın keyfini yaşarsınız.IObit Malware Fighter Pro bulut teknoloji yanında Dual-Core sistemini de kullanarak virüs,trojen.casus yazılım vb.. kötü amaçlı programları tesbit eder ve bunları yok eder.Programın ayrıca gelişmiş proaktif korumasıda mevcuttur bu sayede virüs veri tabanına girmemiş tehditleri kısa sürede durdurarak güvenliğinizi en üst düzeyde tutar.Bunu yanında Programın kullanıcı arayüzü kullanışlı ve anlaşılır,bir çok dilli desteklemektedir.Program gerçekten profesyonel derece zararlı avcısıdır.Kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim…

  Teşekkürler …

 • Ben bu yazılımı 5 aydır kullanıyorum. Bir kampanyada 1 yıllık elde etmiştim. Çok kullanışlı. Antivirüslerin açıklarını çok güzel kapatıyor.Artık bir bilgisayar için antivirüs ve malware – spaware yazılımı da gerekli.Ama biz kullanıcılar bu konuda bilinçli değiliz. Siz şirket yetkililerinin yaptığı kampanyalarla biz kullanacağız, diğer kullanıcılar da bizden görerek edinmek isteyeceklerdir. Eğer verirseniz bir tane de oğlumun bilgisayarına kurmak isterim.

 • Teşekkürler 🙂
  This is a front-rank tool for PC-defence and threat detection. It is the best fighter among such programs. IObit is able to give a calmness for an user.
  Please count me in!

 • IObit is great company.I m using IObit advance system and is very good software.so i trust IObit and i wish to use IObit Malware Fighter Pro

 • İobit ürünlerinin hemen hemen hepsini kullanmış durumdayım.Günden güne kendi yerine sağlamlaştıran ve yenilikçi yaklaşımıyla hep bir adım önde olan firma İobit Security360 tan sonra oluşturduğu İobit Malware Fighter’la Güvenlik yazılımları arasında kendini göstermeye başladı.Pro versiyonu tüm özellikleri ile adeta göz kamaştırıyor.Firma aslında bunun tam tersini yapıyor her zaman.Görsellikten uzak ben laf üretmem iş yaparım dercesine.Bilmem anlatabidimmi 🙂

 • IObit schon hat uns überzeugt! Nun ich möchte nur, um den Schlüssel zu gewinnen!

 • Ben daha önce Antivirüsünü kullandım.Çok memnun kaldım.Şimdi her ikisi de bilgisayarımda kurulu olsun ve kardeşçe bilgisayarımı korusun istiyorum.İkisini ayırmayın lütfen……Şimdiden teşekkürler……..

 • teşekkürler program için şanslı isek bize de programın lisansını gönderirler iobit in malware fighter ını bu sayede kullanmış olacağım

 • IObit Malware Fighter PRO is superior. On security software comparison carts gets many stars. With viruses everywhere ut fills own niche. Thanks from all of us.

 • I like IOBit Malware Fighter, It’s really efective to fight malware

 • IObit shareware and freeware are class acts. IObit Malware Fighter PRO is no exception. In PC Magazine, it is listed as one pf the best 2011 products and I seem to recall that it can be used without conflict with other security products and that is of unparalleled worth today.

  oops forgot something

 • Lisanslar sadece beğenilen yorumlara yada sosyal paylaşım sitelerinde bu haberi paylaşanlara (paylaşım linkinizi burada yazın) gönderilecektir.

  Programı bu şekilde vermeniz hiç hoş olmamış.

 • iobit firmasının ürünleri her zaman tercihim olmuştur.özellikle system care yazılımı. 5 beta sürümünü test ediyorum. bu programı denemedim ama program hakkında ki yorumlar olumlu. ben deneme sürümünü test ettim. hoşuma gitti.

  • All shares and quality comments licenses wins. Tüm paylaşımlar, kaliteli yorumlar lisans kazanır.

 • my shares

  Iobit is the greatest malware scanner, to have it is very useful for me, because, I will be able to keep my computer free from viruses