Antivirus Hediye ve Çekilişler

IObit Malware Fighter Pro (Hediye / Giveaway) 24 Saat

Yazar admin

IObit Malware Fighter 3 Free, gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz ÇiftÇekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

Genel

IObit Malware Fighter, gelişmiş bir malware & casus yazılım temizleme aracıdır ,derinlerdeki enfeksiyonları kaldırır . Spyware, adware, trojan, keylogger, botlar, solucanlar ve korsanlara karşı PC’nizi korur. IObit Malware Fighter geliştirilmiş, benzersiz bir ” Dual-Core ” motoru ve Heuristic kötü amaçlı yazılım tespit ile, çok hızlı ve verimli bir şekilde   casus ve kötü amaçlı yazılımları tespit eder.

IObit Malware Fighter 6 gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz “Çift–Çekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit Malware Fighter PRO  yenilikleri.

Smart Scan, Tam Tarama ve Özel Tarama için geliştirilmiş Motoru
IObit Kullanıcısına özgü geliştirilmiş ” Dual-Core ” motoru ile IObit Malware Fighter derin enfeksiyonları bulmak için daha kapsamlı ve derinlemesine sistem taraması yapar  nihayetinde bulduğu enfeksiyonları  kaldırır veya karantinaya alarak bilgisayarınızın daha verimli olmasını sağlar.

Yepyeni bir arayüz & kolay kullanım
Kullanımı kolay ve zarif tasarımı ile  “Genell Bakış “, “Tarama “, “Koruma ” ve “Bulut “,  gibi  dört ana fonksiyonu ile  size yol gösterir . Bu yepyeni arayüzü ile tüm detayları açıkça takip edebilirsiniz.

Gelişmiş gerçek zamanlı koruma
IObit Malware Fighter ” Başlangıç Koruması “, “Tarayıcı Guard”, “Ağ Güvenlik “, ” Dosya Muhafızı “, ” Cookie Guard “, “Süreç Guard”, ” USD Disk dahil olmak üzere  anti -malware ve gerçek zamanlı koruma sağlar ,bilgisayarınızın her zaman güvenli kalmasını sağlar.

Yaratıcı Bulut Bilgi İşlem Teknolojisi
IObit Cloud  Bulut Bilgi İşlem teknolojisi  kullanır. Sezgisel Analiz mekanik  davranışı ile , spyware, adware, trojan, keylogger, bot, solucan, korsanlara karşı tam otomatik modda diğer güvenlikle ilgili riskleri analiz eder.

IObit Malware Fighter 3 ,PC & Internetinizi korumak için etkili bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs Ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, Hızlı, Kolay ve ücretsiz Kullanım

Firma HakkındaBuradan indirebilirsiniz.

www.iobit.com/malware-fighter

Program DetaylarıDesteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate

Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate

Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) with SP2/SP3 or Home/Professional/Media Center

Microsoft® Windows® 2000

Dil Desteği

İngilizce, Japonca, İtalyanca, Macarca, Almanca, Arapça, ChineseSimp, Geleneksel Çince, Çekçe, Fransızca, Korece, Letonca, Lehçe, PortekizceBR, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Vietnam.

V 3.0.2

30.7 MB

Resimler

Biten Çekilişler

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Kazananlar: 1-Jess 2-Shishegar 3-Grr 4-Michael Worley 5-Phillip Cunningham 6-Suzan Ragan 7-sangenxu 8-qq 9-CasperG 10-wai 11-Boyet103 12-Phil 13-cave 14-kurtumi 15-allahoakbar 16-Dr.H 17-sercanarcan 18-sidd srk 19-akin27 20-Mahafuzul Ghani 21-Bluer19 22-Clio 23-Toku 24-salihx 25-sizxb 26-Dolphy 27-owen.jr 28-zghnsy127
29-dadas72 30-jdoares 
31-Stefan Julian 32-angol 33-jun 34- OCTOPUNK 35-Tarık Müstecep 36-sinavizyon.net 37-Melankolik  38-göksel saylı 39-teo 40-Andreas 41-Parvez 42-quantum__07 43-ViPirate 44-newton53 45-Larry 46-Sandy 47-tin tức công nghệ thông tin 48-FreeBrother 49-safecn 50-myimmortalize 51-murat30 52-caxton 53-funkydansky 54-vigory 55-emrahcan53

Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

 Desteklerinden dolayı www.iobit.com a teşekkür ederiz. 

www.iobit.com sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize   IObit Malware Fighter  programını hediye ediyoruz,  Kampanya 24 saat sürecektir.

Lisanslar sadece beğenilen yorumlara yada sosyal paylaşım sitelerinde bu haberi paylaşanlara (paylaşım linkinizi burada yazın)  gönderilecektir.  Yorumlarınızda “bu programı neden istediğinizi, program deneyiminizi, iobit ürünleri hakkında açıklamalar” yapabilirsiniz. Yorumlarınız arasında lisans hak edenleri firma yetkilileri tek tek seçecektir.

 English: The licences will be sent only the ones who made comments on the social net links and the ones whose comments are liked. (write links here) In your comments, you an mention why you wanted that programm, your experiences about the programm and the descriptions about iobit products. The owner of the company will select the ones who deserves the licences one by one among your comments. Note: Comments, in English, Turkish and Chinese can be.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 4]

89 Yorumlar

 • Promoted on facebook
  Twittered
  Iolo make great software, easy to sue as well

 • All I want to do is to apologize for confusing the companies Iolo and Iobit. Yes, I do like Iolo’s System Mechanic, but I also like Iobit’s Advanced System Care Pro, and I love Iobit’s Game Booster. I don’t want you to include me in this contest, because I don’t deserve it. But thank you for allowing me to apologize.
  Iobit has been a top rated software company for many years. My own personal experience with them has been through the use of their premier PC tuneop software “System Mechanic”. I have used this software since Windows 98 through Windows 7. So, to have the chance to get a good anti-malware software from such an excellent company would help to make my computer very safe and secure. Thank you for the chance.

 • 不错的一款反间谍软件,一直在使用,有很好的兼容性,极少和其他杀毒软件发生冲突。
  希望有机会获得序列号,谢谢!

 • IObit Malware Fighter gerçekten güzel program firmanın diğer ürünleride çok güzel ayrıca yasalprograma katkılarından dolayı teşekkür ederim.

 • IObit Malware Fighter是一个先进的恶意软件和间谍软件清除工具,它能检测,移除感染,并保护电脑不受潜在的间谍软件,广告软件,木马,键盘记录器,蠕虫和劫持等的危害。

  IObit Malware Fighter 是一个高级的木马病毒、恶意软件、间谍软件清除工具。由于采用独特的“双核“引擎,驱动级技术和启发式恶意软件检测,IObit Malware Fighter 检测复杂和深度的间谍软件和恶意软件,同时确保我们不会使你的电脑变慢。

 • IObit Malware Fighter is one of the best security soft I’ve ever known: light, fast and efficent! Count me in, please!
  Many thanks!

 • IObit shareware and free software is a class act. .At PC Magazine, which is listed as a PF the best products of 2011, I still remember, it can be used with other security products do not conflict, this is unbeatable value

  thanks for the offer.

 • IOBit is one of the greatest software developers to come out in a long time. I purchased their Advanced System Pro 4 and will NEVER be without it. I use the IOBit Malware Fighter Free edition to test it out running with another anti-malware program and IOBit thus far is one of the very few that actually works very well with other ant-malware programs. I would love to to have IOBit Malware Fighter to bolster my other malware fighting program and would use it forever!

 • Çok proğram deneyip kullananlar bilirler,bazı proğramlar vardır görünüşü harika ve her şeyin kontrol altında olduğu imajını verir tarzındadırlar.Fakat gerçekte bal yapmaz arı gibidirler,vız vız vız.Bazı proğramlar vardır deyim yerindeyse ummadık taş baş yarar hesabı,ücretsizdirler fakat başarılan büyük bir işin gizli kahramanı gibidirler.Tıpkı tesadüfen yeni tanıştığım ücretsiz sürüm IObit Malware Fighter gibi.Daha önce denediğim 1 numara dedikleri bir çok proğramdan daha kaliteli geldi bana.İnanılmaz etkili ve kasma donma yaşamadım iki aydır.Ve bu deneyimimi pro sürümünde devam ettirmeyi gerçekten çok isterim,herkese de tavsiye ederim.

 • I think that IObit Malware Fighter is best. I would like to try it. Thanks! 🙂

 • Iobit is making a sincere effort to find a foothold in the area of ani-virus programs.Given its excellent record in utility software production hope this effort will bring them colour.But frankly it has a long way to go.feedbacks from users are important.IObit Malware Fighter is till date too simplistic.It has to go on to compet with behemoths like Norton and Kaspersky.My tweet:-

 • Hello,,
  thank so much for givingaway this software and am realy like it,,
  am using iobit antimalware free version for one year wish named as fighter recently
  why ?
  1- light on the system
  does’nt take much memory and does’nt affect on boot time like many other softwares
  2-nice and easy interface
  so simple and easy in use
  3-no interfering with av
  working perfect with my avast av without any problems
  4-fast updating
  5- effectiveness.
  ability to detect malwares that modern av cant cach

  i wish to get pro version for advanced protection
  thank you

 • En iyi özelliği USB belleklere göz açtırmaması. Başka programlarla temizleyemediğimiz kardeşimin usb belleğini 5 dakikada temizlemiş. Mutlaka kullanılması gerekiyor.

 • IObit Malware Fighter Pro est un programme magnifique. Merci beaucoup pour le serial.

 • IObit Malware Fighter gerçekten güzel program firmanın diğer ürünleride çok güzel ayrıca yasalprograma katkılarından dolayı teşekkür ederim. Siteniz çok faydalı hem korsan yazılımı önlüyor hemde kampanyalarla insanlara yasal program kullanma şansı sunuyor çalışmalarınızda başarılar dilerim. kolay gelsin