Antivirus Hediye ve Çekilişler

IObit Malware Fighter Pro (Hediye / Giveaway) 24 Saat

Yazar admin

IObit Malware Fighter 3 Free, gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz ÇiftÇekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

Genel

IObit Malware Fighter, gelişmiş bir malware & casus yazılım temizleme aracıdır ,derinlerdeki enfeksiyonları kaldırır . Spyware, adware, trojan, keylogger, botlar, solucanlar ve korsanlara karşı PC’nizi korur. IObit Malware Fighter geliştirilmiş, benzersiz bir ” Dual-Core ” motoru ve Heuristic kötü amaçlı yazılım tespit ile, çok hızlı ve verimli bir şekilde   casus ve kötü amaçlı yazılımları tespit eder.

IObit Malware Fighter 6 gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz “Çift–Çekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit Malware Fighter PRO  yenilikleri.

Smart Scan, Tam Tarama ve Özel Tarama için geliştirilmiş Motoru
IObit Kullanıcısına özgü geliştirilmiş ” Dual-Core ” motoru ile IObit Malware Fighter derin enfeksiyonları bulmak için daha kapsamlı ve derinlemesine sistem taraması yapar  nihayetinde bulduğu enfeksiyonları  kaldırır veya karantinaya alarak bilgisayarınızın daha verimli olmasını sağlar.

Yepyeni bir arayüz & kolay kullanım
Kullanımı kolay ve zarif tasarımı ile  “Genell Bakış “, “Tarama “, “Koruma ” ve “Bulut “,  gibi  dört ana fonksiyonu ile  size yol gösterir . Bu yepyeni arayüzü ile tüm detayları açıkça takip edebilirsiniz.

Gelişmiş gerçek zamanlı koruma
IObit Malware Fighter ” Başlangıç Koruması “, “Tarayıcı Guard”, “Ağ Güvenlik “, ” Dosya Muhafızı “, ” Cookie Guard “, “Süreç Guard”, ” USD Disk dahil olmak üzere  anti -malware ve gerçek zamanlı koruma sağlar ,bilgisayarınızın her zaman güvenli kalmasını sağlar.

Yaratıcı Bulut Bilgi İşlem Teknolojisi
IObit Cloud  Bulut Bilgi İşlem teknolojisi  kullanır. Sezgisel Analiz mekanik  davranışı ile , spyware, adware, trojan, keylogger, bot, solucan, korsanlara karşı tam otomatik modda diğer güvenlikle ilgili riskleri analiz eder.

IObit Malware Fighter 3 ,PC & Internetinizi korumak için etkili bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs Ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, Hızlı, Kolay ve ücretsiz Kullanım

Firma HakkındaBuradan indirebilirsiniz.

www.iobit.com/malware-fighter

Program DetaylarıDesteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate

Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate

Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) with SP2/SP3 or Home/Professional/Media Center

Microsoft® Windows® 2000

Dil Desteği

İngilizce, Japonca, İtalyanca, Macarca, Almanca, Arapça, ChineseSimp, Geleneksel Çince, Çekçe, Fransızca, Korece, Letonca, Lehçe, PortekizceBR, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Vietnam.

V 3.0.2

30.7 MB

Resimler

Biten Çekilişler

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Kazananlar: 1-Jess 2-Shishegar 3-Grr 4-Michael Worley 5-Phillip Cunningham 6-Suzan Ragan 7-sangenxu 8-qq 9-CasperG 10-wai 11-Boyet103 12-Phil 13-cave 14-kurtumi 15-allahoakbar 16-Dr.H 17-sercanarcan 18-sidd srk 19-akin27 20-Mahafuzul Ghani 21-Bluer19 22-Clio 23-Toku 24-salihx 25-sizxb 26-Dolphy 27-owen.jr 28-zghnsy127
29-dadas72 30-jdoares 
31-Stefan Julian 32-angol 33-jun 34- OCTOPUNK 35-Tarık Müstecep 36-sinavizyon.net 37-Melankolik  38-göksel saylı 39-teo 40-Andreas 41-Parvez 42-quantum__07 43-ViPirate 44-newton53 45-Larry 46-Sandy 47-tin tức công nghệ thông tin 48-FreeBrother 49-safecn 50-myimmortalize 51-murat30 52-caxton 53-funkydansky 54-vigory 55-emrahcan53

Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

 Desteklerinden dolayı www.iobit.com a teşekkür ederiz. 

www.iobit.com sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize   IObit Malware Fighter  programını hediye ediyoruz,  Kampanya 24 saat sürecektir.

Lisanslar sadece beğenilen yorumlara yada sosyal paylaşım sitelerinde bu haberi paylaşanlara (paylaşım linkinizi burada yazın)  gönderilecektir.  Yorumlarınızda “bu programı neden istediğinizi, program deneyiminizi, iobit ürünleri hakkında açıklamalar” yapabilirsiniz. Yorumlarınız arasında lisans hak edenleri firma yetkilileri tek tek seçecektir.

 English: The licences will be sent only the ones who made comments on the social net links and the ones whose comments are liked. (write links here) In your comments, you an mention why you wanted that programm, your experiences about the programm and the descriptions about iobit products. The owner of the company will select the ones who deserves the licences one by one among your comments. Note: Comments, in English, Turkish and Chinese can be.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 4]

89 Yorumlar

 • Dear Sir, I like IObit Malware Fighter. It is really a nice and effective product for PC. I will be very happy If I get this from you. Thanks. 20-09-2011 AD

  Its an excellent one. Thanks.

 • IObit Malware Fighter PRO is superior. On security software comparison carts gets many stars. With viruses everywhere ut fills own niche. Thanks from all of us.

  Harika bir program.Herkese tavsiye ederim.Ayrica yasalprogram.com sitesine tekrar tesekkurler.

 • Comment do I got to use the program to my comment, I’m sure it would be perfect if, if luck because I’ve used it I was very pleased with the program, the advanced systemcare.I hope I will help.

 • I am using Advanced System Care from IObit and like it. IObit Malware Fighter Pro will definitely a nice addition to help keeping my PC at optimal condition.

 • Gerceken harika bir program.Başka bir antivirüs programnı kullanmanıza gerek yok.Herkese tavsiye ederim.Advanced SystemCare programınıda lisanslı kullanıyorum kullanmayan arkadaşlara bu programıda tavsiye ederim.

 • IObit Malware Fighter对于现在的流行恶意代码的检测不错~但是查杀率一般~希望多多加油!!我一直用免费版,这次来参加活动想试试加强版如何~谢谢

 • iobit ürünlerinin çoğunu kullandığımdan dolayı özzelliklede system care yi kendi alanında 1 numara olarak gördüğümden dolayı iobit malware ninde başarılı bir koruma programı olduğunu düşünerek teşekkürlerimi gönderiyorum

 • teşekkürler iobit malware gerçek koruma sağlıyor bşarılı bir program

 • When I take look deeper when using iobit malware fighter trial…it’s more stronger scanning even make my PC slow for moment..but give me more best result. Thanks for share 🙂

 • IObit共享软件和免费软件是类的行为。 IObit恶意战斗机PRO也不例外。 在个人电脑杂志,它是作为一个上市PF最好的2011产品,我依稀记得,它可以用来与其他安全产品没有冲突,今天是无与伦比的价值。

 • 现在病毒太多,让人防不胜防,所以需要一个好的辅助类安全软件

 • IObit Malware Fighter Pro is an excellent product, I already use Advanced System Care Pro (IObit) and it does a great job! It would be great to get one licence for IObit Malware Fighter Pro and I recommend it to all PC users to use it for very good protection and virus detection!

 • herkese merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim ben kazanırsam lisansı kardeşime vereceğim benim var lisansım inşallah kardeşimde kazanır lisansı ayrıca kampanya için çok teşekkürler ben İObit ten çok memnunum Allah başımızdan eksik etmesin…Teşekkürler İObit Teşekkürler YasalProgram

 • Eskiden IObit 360 kullanıyordum. Ama IObit, Malware Fighter ile hem zararlı yazılım tespitinde hem de temizlemesinde çok büyük aşama kaydetmiş. Ayrıca cloud koruması olası da ekstra bir avantaj.

  Kampanya için teşekkürler 🙂