Hediye ve Çekilişler Sıkıştırma Programları

WinRAR 5.5X (5 HEDİYE) Lisans Anahtarı (SONA ERDİ)

Yazar admin

WinRAR 5’in son versiyonu (win.rar GmbH & RARLAB.COM) tarafından yayınlanmıştır. Bilgisayarların ve diğer kullandığımız cihazların bir vazgeçilmezi haline gelen program, artık global olarak kendini kanıtlamış ve bir gereksinim halini almıştır. Bir bilgisayarda WinRAR olmaksızın, çalışma, sıkıştırma, indirme ve açma işlemleri eksik kalır. O yüzden de her kullanıcının, tabiri uygunsa peynir / ekmek gibi ihtiyaç duyduğu bir yazılımdır.

WinRAR’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Sizlere www.win-rar.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29,00 USD olan (5 Hediye WinRAR 5.5x) lisansı hediye ediyoruz. Yarışmaya katılabilmeniz için kısa olmayan bir yorum yazıp, https://www.facebook.com/winrar programın facebook sayfasını beğenmeniz gerekir. Kampanya bitiş tarihi: 10.03.2018

Bizim Face sayfamızıda https://www.facebook.com/profesyonelindir beğenebilirsiniz. Ancak WinRAR fan sayfasını beğenmeniz şarttır.

Bize destek olmak isterseniz, profesyonelindir sayfamızı veya konuyu sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. Kampanya 18.02.2018 tarihinde başlar.

Çekilişi Kazananlar:

1-) erdogan
2-) hakah
3-) nzm erkk
4-) dev
5-) Abdullah

winrar 5.5x

Devamlı surette geliştirilen WinRAR, dosyaları çıkartma, boyutlarını düşürme, yönetme, geri yükleme, saklama, paylaşma ve sabitleme için son teknoloji seçeneklerini kullanır. Sezgisel bir arayüze, kolay bir kullanıma ve nerdeyse tüm dosya formatlarını açabilen bir yapıya sahiptir. Son versiyonunda, kullanılabilirlik geliştirmeleri ve ek özellikler şifre yöneticisine atandı.

Varsayılan Arşiv formatı RAR5 

Dosyalarınızı ve çeşitli verilerinizi arşivlediğinizde, PC’nizde çok bir yer kaplamaz, böylelikle disk alanında tasarruf edersiniz. WinRAR ve komut satırı varsayılan RAR 5.0 arşiv biçimi olarak kullanılır.

Şifre Yönetici Geliştirmesi

WinRAR’ın 256 bit şifre koruması ve güvenli parolalar ile kullanıcı güven içindedir. Güncellenen sürümünde şifre iletişim kutusu yenilenerek ana şifre kullanma imkânı sağlandı.

WinRAR 5.50 sürümünde, şifre yönetimi için yeni bir veri biçimi kullandığından, “Şifreleri düzenle” iletişim kutusunda bulunan şifreler önceki sürümlerde okunamaz.

Ayrıca, şifre koruması bulunan arşivlerinde kompresyon iletişim kutusu geliştirildi. Şifreli bir RAR5 arşivinin açarken yanlış bir şifre girilmesi halinde WinRAR, geçerli bir şifre girmenizi bildirir.

Diğer dosya sıkıştırma biçimlerinin güvenliği de arttırıldı. WinRAR 5.50 ile birlikte artık ZIP arşivlerini şifrelemek için CRE modunda varsayılan olarak AES-256 işlevsel ve bu ZIP 2.0 önceki şifreleme algoritmasına göre çok daha güvenli. Ek olarak LZ arşivleri için (LZ ve ZIPX) ekstraksiyon desteği eklendi.

WinRAR ödül

winrar 5 indirÖzellikleri hakkında buradan “WinRAR 5 Özellikleri” detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri tam listesi:

www.win-rar.com/whatsnew.html

Gereksinimler ve Teknik

WinRAR diller: 40 farklı dil seçeneği

Sistem: Windows 10, Win 8.1, Windows 8, Win 7 ve Windows Vista

Android için: Google Play üzerinden indirilebilir.

Linux için: WinRAR’ın komut satırı versiyonu aktif

FreeBSD: Aktif

MACOS X için: İndirilebilir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

85 Yorumlar

 • PowerArchiver kampanyasından aldığım lisanstan beri, WinRAR’ı kaldırıp PowerArchiver’ı kullanmaya başladım. Eğer bu çekiliş çıkarsa Yasal olarak WinRAR kullanabileceğim.

 • Uzun yıllardır kullandığım bir program.
  Çok işe yarıyor gerçekten.
  Ayrıca çok işlevsel özellikleri mevcut.
  Çok eskilerden Winzip vardı.
  Daha sonra paralı olmuştu.
  Winrar piyasaya çıkarak onu piyasa liderliğinden etmişti diye hatırlıyorum.
  Kazananları şimdiden kutlarım.

 • Thank you for sponsoring this contest. WINRAR is the best File compression program available. That is already a well known fact. I would hope to win this program for the password encryption, and the many formats of compression it works with.

 • Thank you for the giveaway! WinRAR is my favorite archiver that is powerful enough to handle all of the popular archive types and still light-weight on system resources.

 • Her bilgisyar da olması gereken muhteşem bir sıkıştırma programı yılların tecrübesi ile beraber her sürümde daha da geliştiriliyor.Eski bir sürümü şuan kullanıyorum lisanslı olarak umarım yeni sürüm kazanma şansım olur.

 • Win Rar is an excellent program for working with archives. Thank you for the contest.

  Thanks to the admin for the comments about the facebook page

 • Esasen facebook kullanıcısı değilim. ancak çekilişe katılabilmek için birbaşkasının facebook’ u ile winrar’ın sayfasını beğendim. beğeni sayfasının linkini de eklemek istiyordum. ancak facebook ana sayfası üzerinde beğeniyi gösteren sayfayı bulamıyorum. ne yapmam gerekiyor. çekiliş için ilgili linkide paylaşmam gerekirmi? eğer sözle beğendiğimi söylemek yeterli ise ve bu mesajı yazmış olmak çekiliş için yeterli ise bende yapılacak çekilişte yerimi almak istiyorum. ayrıca mutlaka gerekli olan bir program olduğunu da söylemeliyim. admin; soruma cevapta verirseniz, aynı problemi yaşayanlara da çözüm olmuş olur.